DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

  >>> Představení bajkerů Cykloch teamu pro rok 2021 <<<

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                                                                            

image

Aneta (Anny) Chudárková 5.5.2003 - juniorka                    >> Výsledky za rok 2020 - juniorka<<  

 1. místo  MČR XCM - Dolní Morava (60km)
 1. místo  MTB Amtech - Buchlovice (25km)
 1. místo  NOVA CUP - Mikulov (50km)
 1. místo  Hradní okruh - Brumov (25km)
 2. místo  ČP XCM - Sudety (60km)
 3. místo  ČP XCM Harachov (60km)
 4.místo  ČR XCM Silesia - Opava (55km)

                      MISTRINĚ ČR XCM - Dolní Morava

Celkové 2. místo v seriálu Českého poháru v maratomu  

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

image     Vojta Plšek 2005 - kadet               

>> Výsledky za rok 2020 - kadet<<                                                                                                                                                                  

 10. místo   BLOCK Val. pohár - Semetín
 27. místo  SPAC Orlová (ROAD - 40km)
   

 Zranění a konec sezóny 2020 crying    

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

image

Barbora (Barča) Synčáková 2007 - st. žačka                          (MTB + LYŽOVÁNÍ)

  >> Výsledky za rok 2020 - ml. žák<<  

1. místo  XC Napajedla
1. místo  Hradní okruh (VKCT) - 15km
1. místo  MTB Chropyně
1. místo  MTB Amtech - Buchlovice (25km)
2. místo  Mamut bike - Přerov
2. místo  Zděchov (VKCT)

Celkové 2. místo v seriálu Valašsko Karpadské cyklotour 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

image

 

Václav (Vašo) Plšek 2008 - ml. žák

      >> Výsledky za rok 2020 - ml. žák<<   

 

 

 

 

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

image

 Tomáš (Tom) Dvořák  2008 - ml. žák

      >> Výsledky za rok 2020 - ml. žák<<

35.místo

 ČP XCO - Brno
2. místo SPAC - Petřvald - silnička
1. místo  MTB Chropyně
2. místo  MTB Amtech - Buchlovice (25km)
1. místo  Valachy Bike - V. Karlovice
1. místo  Zděchov (VKCT)

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
 

image

 Agáta (Agi) Slámková 5.1.2008 - ml.žačka                     (cyklistika v rámci přípravy na LYŽOVÁNÍ)   

             >>Výsledky za rok 2019 <<

   
   
   
   

     

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

image

  Veronika Chudárková 2008 - st. přípravka

                >> Výsledky za rok 2019 <<

 

 

 

 

 

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

image

 

Anička (Aník) Kratochvílová 2008 - ml. žačka                     (cyklistika v rámci přípravy na LYŽOVÁNÍ)

             >> Výsledky za rok 2016 <<

 

 

 

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

imagePetr Ordáň - trenér III. třídy

 3. místo - Mamut Bike (36 km) - Přerov (2020)

  8. místo - Vařákovy paseky

16. místo - Mamut Bike - Přerov

20. místo - Hostýnská 50

26. místo - MTB Drásal (55 km)

  •