Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

  >>> Představení bajkerů Cykloch teamu pro rok 2018 <<<

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

imagePetr (Pedro) Ordáň 15.1.2003 - kadet                     >> Výsledky za rok 2017 <<  

 1. místo - Okolo Pahrbku - Napajedla                                                                                 2. místo - Bajkap - Slavičín (VKCT)                                                                                3. místo - Okolo Luhačovic (VKCT) , MTB Hostýnská, MTB Val. Klobouky                                 (VKCT), Hradní okruh (VKCT)                                                                         4. místo - MTB Čeladná (22 km)                                                                                     5. místo - MTB Okrouhlá                                                                                                   6. místo - MTB Ploština (VKCT)

            Celkové 2. místo v seriálu Valašskokarpatská Tour (VKCT)

......................................................................................................................................  

       >>> VÝSLEDKY ZA ROK 2016<<<                >>> VÝSLEDKY ZA ROK   2015<<<
 1. místo - Brumov (VKCT), Luhačovice (VKC)                                                                                                 1. místoduatlon Rožnov p/R 
 2. místo - H. Lideč (VKCT), Cyklobrána, Lipenáček, MTB Bystřice p. H.   2. místo - MTB Hostýnská       
 3. místo - Mamut -Přerov, Ploština (VKCT)      3. místo - Mini duatlon Kunovice
 4. místo - Okolo Pahrbku - Napajedla, Chachar - Ostrava  4. místo - MTB Slavičín (VKC), Horní Lideč (VKC)                
 5. místo - Stavařská 1000 - Val. Meziříčí, Sagan tour - Makov, Chropyně   5. místo - Valašský duatlonek, Ploština (VKC), MTB Želechovická 20ka
     Celkové 1. místo v seriálu           Valašskokarpatská Tour (VKCT)           Celkové 5. místo v seriálu                                Valašskokarpatská Tour

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                                                                                                

image

 

Aneta (Anny) Chudárková 5.5.2003 - kadetka                        >> Výsledky za rok 2017 <<  

 1. místo - Mamut -Přerov , MTB Čeladná, Karpadský pedál, XC CUP                       2. místo - Hradní okruh (VKCT), okolo Luhačovic (VKCT)                                         3. místo - MTB Ploština (VKCT), MTB Rohálovská, MTB Jezernice                         4. místo -Valachy bike, Slavičínský Bajkap (VKCT)                                                                                                                                                                   

 Celkové 3. místo v seriálu Valašskokarpatské Cyklotour (VKCT)          

                               >>>VÝSLEDKY ZA ROK 2016<<<    >>>VÝSLEDKY ZA ROK 2015<<<
 1. místo - Mamut -Přerov  1. místo - MTB Jezernice, MTB Hostýnská
2. místo - MTB Bystřice p. H., MTB Rohálov, Duatlonek - V. Polanka(VKCT)                                                                                      2. místo - MTB Rohálov, MTB Chropyně, MTB Slavičín (VKC), H. Lideč
 3. místo - Chropyně, Napajedla, Cyklobrána, H. Lideč, Ploština   3. místo - Hradní okruh Brumov, Cyklobrána, MTB Luhačovice (VKC)     
 4. místo - Brumov (VKCT), Spešov, MTB Hulín, MTB Jezernice  4. místo - MTB Šela, MTB Ploština (VKC)
 8. místo - MTB Šela        5. místo - Cross country Uherské Hradiště 
  Celkové 3. místo v seriálu Valašskokarpatské                                                   Cyklotour (VKCT)  Celkové 3. místo v seriálu Valašskokarpatská Tour (VKC)   

                             xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

image  Jakub (Kuba) Trlica 7.3.2004 - starší žák                    >> Výsledky za rok 2016 <<

8. místo -  Mamut - Přerov , okolo Pahrbku - Napajedla

10. místo - Duatlonek - Val. Polanka (VKCT)  

12. místo - MTB Rohálov

15. místo - MTB Šela - Přerov                                                                                                                                                                                                                                                                                        >> Výsledky za rok 2015 <<

  8. místo MTB Ploština (VKC)                                                                                               12. místo - MTB Šela marathonek                                                                                          13. místo -  MTB Chropyně                                                                                                                                                                                                             xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

imageAgáta (Agi) Slámková 5.1.2008 - st. přípravka                       >> Výsledky za rok 2016 <<

 1. místo - Brumov (VKCT), H. Lideč (VKC), Val. Polanka (VKCT), Přerov                         2. místo - MTB Rohálov, MTB Šela, MTB Hulín, Ploština (VKCT), Valachy                             Man - Karolinka, Okolo Pahrbku                                                                                                 3. místo - Cyklobrána                                                                                                                       6. místo - Dětský Drásal - Holešov                                                                                             12. místo - Grand Prix - Nové Město na Moravě

 

Celkové 1. místo v seriálu Valašskokarpatská Cyklotour (VKCT)      

 

..................................................................................................................................................         

>> Výsledky za rok 2015 <<

1. místo - MTB Pálava, Mamut Přerov, MTB Slavičín (VKC), Okolo Pahrbku, MTB Lipenáček lipník n/B                                 2. místo - MTB Hostýnská                                                                                                                                                                             3. místo - MTB Šela, MTB Chropyně, cyklobrána, MTB Ploština (VKC), Zlín                                                                                 4. místo - Cross country Uherské Hradiště                                                                                                                                                5. místo - MTB Luhačovice (VKC)

                   Celkové 5. místo v seriálu Valašskokarpatská Tour (VKC)        .....................................................................................................................................>> Výsledky za rok 2014 <<   

 1. místo - MTB Chropyně, okolo Pahrbku, Semetín (VP), okolo Zlína, Cross Country - Hulín, Ostravský Chachar,                            Val. Klobouky (VKT), Polanský duatlon (VKT)                                                                                                    2. místo - Horní Lideč (VKT), Jezernické viadukty                                                                                                            3. místo - Cyklobrána, MTB Ramzová, MTB Hostýnská                                                                                  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 

image

 Vojta Plšek 2005 - mladší žák                

                >> Výsledky za rok 2016 <<

2. místo - Lipenáček - Lipník n / B                                                                                        4. místo - Mamut - Přerov, Okolo Pahrbku, MTB Hostýnská                                              5. místo - Horní Lideč (VKCT), Ploština (VKCT)                                                                      6. místo - Brumov (VKCT)                                                                                                          7. Spešov - Pohár Drananské Vrchoviny                                                                                    8. místo - MTB Hulín, Sagan tour - Makov

 

Celkové 3. místo v seriálu Valašskokarpatská Cyklotour (VKCT)                

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

image

  Veronika Chudárková 2008 - st. přípravka

                >> Výsledky za rok 2016 <<

2. místoMTB Brumov, Horní Lideč (VKCT), Val. Polanka (VKCT)

3. místo - MTB Chropyně, Napajedla, Spešov (PDV), MTB Hostýnská

4. místo - MTB Rohálov, MTB Ploština (VKCT)

5. místo - MTB Hulín

 

Celkové 3. místo v seriálu Valašskokarpatská Cyklotour (VKCT)                            

........................................................................................................................................................     >> Výsledky za rok 2015 <<

5. místo - Cyklobrána Všemina                                                                                                                                                                     7. místo - MTB Jezernické viadukty                                                                                                                                                         8. místo - MTB Ploština

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

image

 Václav (Vašo) Plšek 2008 - st. přípravka

               >> Výsledky za rok 2016 <<

 1. místo - MTB Brumov (VKCT), Napajedla, Spešov (PDV), Lipenáček,                                  Ploština (VKCT), MTB Hostýnská                                                                                     2. místo - MTB Chropyně, H. Lideč (VKCT), Cyklobrána, MTB Jezernice                     4. místo - OPEN - Nové Město na Moravě                                                                             6. místo - Sagan Tour - Makov

Celkové 1. místo v seriálu Valašskokarpatské Cyklotour (VKCT)

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

image

 

Anička (Aník) Kratochvílová 2008 st. přípravka

 

 

 

 

 

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

image

 

Barbora (Barča) Synčáková 2007 - ml. žačka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

imagePetr Ordáň - trenér

  8. místo - Vařákovy paseky

16. místo - Mamut Bike - Přerov

20. místo - Hostýnská 50

26. místo - MTB Drásal (55 km)

  •  
TOPlist