Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

  >>> Představení bajkerů Cykloch teamu pro rok 2017 <<<

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

image Natálie Zouharová 4.11.2002 - st.žačka               >> Výsledky za rok 2015 <<  

 1. místo - MTB Pálava, Mamut Přerov, Hradní Okruh Brumov (VKT), Slavičín (VKT), Vařákovy paseky, Cyklobrána, PDV Valchov, Želechovická 20ka,                                                                                                                            2. místo - Ploština (VKT), MTB Chropyně                                                      5. místo - MTB Šela marathónek

 Celkové 1. místo v seriálu Valašskokarpatská Tour (VKC)            .....................................................................................................................................

                              >> Výsledky za rok 2014 <<

 1.místo - Mamut Přerov, Brumov (VKT), Slavičín (VKT), okolo Pahrbku.   Poteč (VKT), Val. Klobouky (VKT), okolo Želechovic, Polanský duatlonek                                                                                                                                                2.místo - Horní Lideč (VKT), Cross Country - Uh. Hradiště                                                                                      3.místo - MTB Šela, Cyklobrána

                           Celkové 1. místo v seriálu Valašskokarpatská Tour (VKV)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

imagePetr (Pedro) Ordáň 15.1.2003 - starší žák               >> Výsledky za rok 2016 <<  

 1. místo - Brumov (VKCT), Luhačovice (VKC)                                                                2. místo - H. Lideč (VKCT), Cyklobrána, Lipenáček, MTB Bystřice p. H.                   3. místo - Mamut -Přerov, Ploština (VKCT)                                                                     4. místo - Okolo Pahrbku - Napajedla, Chachar - Ostrava                                           5. místo - Stavařská 1000 - Val. Meziříčí, Sagan tour - Makov, Chropyně             6. místo - Duatlon Valachy - V. Karlovice, Spešov, MTB Mohelni

            Celkové 1. místo v seriálu Valašskokarpatská Tour (VKCT)

.......................................................................................................................................

>> Výsledky za rok 2015 <<

 1. místo - Mini duatlon Rožnov p/R                                                                                                                                               2. místo - MTB Hostýnská                                                                                                                                                                3. místo - Mini duatlon Kunovice                                                                                                                                                    4. místo - MTB Slavičín (VKC), Horní Lideč (VKC)                                                                                                                     5. místo - Valašský duatlonek, Ploština (VKC), MTB Želechovická 20ka

                             Celkové 3. místo v seriálu Valašskokarpatská Tour (VKC)        ...................................................................................................................................................................

 >> Výsledky za rok 2014 <<                                                                                                            2.místo Val. Klobouky (VKT)                                                                                                                     3.místo - MTB Želechovice,  Horní Lideč (VKT), Ploština (VKT)                                                                4.místo - MTB Hostýnská                                                                                                                                           5.místo - Cyklobrána                                                                                                                                               

                                    Celkové 5. místo v seriálu Valašskokarpatská Tour (VKT)                                    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                                                                                                               

image Aneta (Anny) Chudárková 5.5.2003 - st. žačka                        >> Výsledky za rok 2016 <<  

1. místo - Mamut -Přerov                                                                                       2. místo - MTB Bystřice p. H., MTB Rohálov, Duatlonek - V. Polanka(VKCT)                                                                                                           3. místo - Chropyně, Napajedla, Cyklobrána, H. Lideč, Ploština( (VKCT) 4. místo - Brumov (VKCT), Spešov, MTB Hulín, MTB Jezernice                 8. místo - MTB Šela                                                                                                             Celkové 3. místo v seriálu Valašskokarpatské Cyklotour (VKCT)           ................................................................................................................................................................................>> Výsledky za rok 2015 <<

 1. místo - MTB Jezernice, MTB Hostýnská                                                                                                                                     2. místo - MTB Rohálov, MTB Chropyně, MTB Slavičín (VKC), H. Lideč                                                                             3. místo - Hradní okruh Brumov, Cyklobrána, MTB Luhačovice (VKC)                                                                                 4. místo - MTB Šela, MTB Ploština (VKC)                                                                                                                                     5. místo - Cross country Uherské Hradiště    

                          Celkové 3. místo v seriálu Valašskokarpatská Tour (VKC)      .................................................................................................................................................................................    >> Výsledky za rok 2014 <<   

 1. místo - V. Karlovice a Jezernické viadukty                                                                                                                              2. místo - okolo Pahrbku - Napajedla, poteč (VKV), Hulín,    Polanský duatlon a Ploština (VKV)                   3. místo - MTB Šela - přerov, Slavičín (VKV), MTB Bystžice  pod Hostýnem, Val. Klobouky (VKV)                                xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

image  Jakub (Kuba) Trlica 7.3.2004 - starší žák                    >> Výsledky za rok 2016 <<

8. místo -  Mamut - Přerov , okolo Pahrbku - Napajedla

10. místo - Duatlonek - Val. Polanka (VKCT)  

12. místo - MTB Rohálov

15. místo - MTB Šela - Přerov                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                ................................................................................................................................................................................>> Výsledky za rok 2015 <<

  8. místo MTB Ploština (VKC)                                                                                                                                                                    12. místo - MTB Šela marathonek                                                                                                                                                              13. místo -  MTB Chropyně                                                                                                                                                                                                             xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

imageAgáta (Agi) Slámková 5.1.2008 - st. přípravka                       >> Výsledky za rok 2016 <<

 1. místo - Brumov (VKCT), H. Lideč (VKC), Val. Polanka (VKCT), Přerov            2. místo - MTB Rohálov, MTB Šela, MTB Hulín, Ploština (VKCT), Valachy                             Man - Karolinka, Okolo Pahrbku                                                                3. místo - Cyklobrána                                                                                                        6. místo - Dětský Drásal - Holešov                                                                                12. místo - Grand Prix - Nové Město na Moravě

 

Celkové 1. místo v seriálu Valašskokarpatská Cyklotour (VKCT)       .............................................................................................................................................         >> Výsledky za rok 2015 <<

1. místo - MTB Pálava, Mamut Přerov, MTB Slavičín (VKC), Okolo Pahrbku, MTB Lipenáček lipník n/B                                 2. místo - MTB Hostýnská                                                                                                                                                                             3. místo - MTB Šela, MTB Chropyně, cyklobrána, MTB Ploština (VKC), Zlín                                                                                 4. místo - Cross country Uherské Hradiště                                                                                                                                                5. místo - MTB Luhačovice (VKC)

                   Celkové 5. místo v seriálu Valašskokarpatská Tour (VKC)        .....................................................................................................................................>> Výsledky za rok 2014 <<   

 1. místo - MTB Chropyně, okolo Pahrbku, Semetín (VP), okolo Zlína, Cross Country - Hulín, Ostravský Chachar,                            Val. Klobouky (VKT), Polanský duatlon (VKT)                                                                                                    2. místo - Horní Lideč (VKT), Jezernické viadukty                                                                                                            3. místo - Cyklobrána, MTB Ramzová, MTB Hostýnská                                                                                  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 

image Lidka Havelová 3.7. 2006 - ml. žačka

      >> Výsledky za rok 2016 <<

3. místo - Mamut - Přerov

4. místo - MTB Hostýnská - Bystřice p. H.

6. místo - Okolo Pahrbku - Napajedla

8. místo - MTB Chropyně, MTB Ploština (VKCT)

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                                                                                                                                                                                                                           

image

 Vojta Plšek 2005 - mladší žák                

                >> Výsledky za rok 2016 <<

2. místo - Lipenáček - Lipník n / B                                                                      4. místo - Mamut - Přerov, Okolo Pahrbku, MTB Hostýnská                                5. místo - Horní Lideč (VKCT), Ploština (VKCT)                                                      6. místo - Brumov (VKCT)                                                                                            7. Spešov - Pohár Drananské Vrchoviny                                                                    8. místo - MTB Hulín, Sagan tour - Makov

Celkové 3. místo v seriálu Valašskokarpatská Cyklotour (VKCT)                 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx  

imageVeronika Chudárková 2008 - st. přípravka

                >> Výsledky za rok 2016 <<

2. místoMTB Brumov, Horní Lideč (VKCT), Val. Polanka (VKCT)

3. místo - MTB Chropyně, Napajedla, Spešov (PDV), MTB Hostýnská

4. místo - MTB Rohálov, MTB Ploština (VKCT)

5. místo - MTB Hulín

                                                                Celkové 3. místo v seriálu Valašskokarpatská Cyklotour (VKCT)                            .............................................................................................................................................      >> Výsledky za rok 2015 <<

5. místo - Cyklobrána Všemina                                                                                                                                                                     7. místo - MTB Jezernické viadukty                                                                                                                                                         8. místo - MTB Ploština

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

image Václav (Vašo) Plšek 2008 - st. přípravka

               >> Výsledky za rok 2016 <<

1. místo - MTB Brumov (VKCT), Napajedla, Spešov (PDV), Lipenáček,                                  Ploština (VKCT), MTB Hostýnská                                                       2. místo - MTB Chropyně, H. Lideč (VKCT), Cyklobrána, MTB Jezernice 4. místo - OPEN - Nové Město na Moravě                                                             6. místo - Sagan Tour - Makov

Celkové 1. místo v seriálu Valašskokarpatské Cyklotour (VKCT)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

imagePetr Ordáň - trenér

  8. místo - Vařákovy paseky

16. místo - Mamut Bike - Přerov

20. místo - Hostýnská 50

26. místo - MTB Drásal (55 km)

  •  
TOPlist